Wyniki Eliminacji Rejonowych Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika

Krasnobrodzki Dom Kultury już po raz kolejny był organizatorem Eliminacji Rejonowych Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Ze względów epidemiologicznych tegoroczne eliminacje różniły się od poprzednich – odbyły się w formie online, bez osobistego udziału wykonawców i bez publiczności. Jurorzy oceniali uczestników na podstawie przysłanych nagrań wideo.
Zgodnie z regulaminem komisja oceniająca w składzie: Beata Buczek (przewodnicząca) – nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu, Barbara Rabiega – muzyk, wokalistka i Aneta Krupa – instruktor ds. muzyki KDK (wokal), w sobotę 19 grudnia 2020 r., w siedzibie Krasnobrodzkiego Domu Kultury, obejrzała i wysłucha zgłoszonych nagrań, które spełniły warunki formalne zawarte w regulaminie festiwalu i zakwalifikowała do finału Festiwalu następujących wykonawców:
– Zespół wokalny „ARPEGGIO” z Tomaszowskiego Domu Kultury
– Solistkę Kaję Peć z I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu
– Solistkę Natalię Maliborską z Tomaszowskiego Domu Kultury

Przyznano również wyróżnienie z możliwością dopuszczenia do finału przez Organizatora solistce Emilii Tabała z Tomaszowskiego Domu Kultury.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wybrali Krasnobród jako miejsce eliminacji, a laureatom i wyróżnionym gratulujemy.
Przesłuchania finałowe odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2021 r. i podobnie jak przesłuchania regionalne odbędą się w formie online.

Możesz również polubić…

Skip to content