Krasnobród w „The Voice Kids”

„W urokliwym Krasnobrodzie rozpoczynamy poszukiwanie młodych talentów z Lubelszczyzny!”- takimi słowami, które pojawiły się na ekranie telewizorów rozpoczął się 5 odcinek czwartej edycji talent-show „The Voice Kids”, którego emisja miała miejsce w sobotę 3 marca 2021 w programie 2 TVP.
Ponadto mogliśmy zobaczyć jesienną panoramę Krasnobrodu (zdjęcia realizowane na przełomie lata i jesieni 2020 roku), którą za pomocą lunety zamontowanej na wieży widokowej na kamieniołomie podziwiał Oliwier Szot – komentator tej edycji show, uczestnik drugiego sezonu „The Voice Kids”.
W dalszej części programu Krasnobród pojawił się ponownie (czas nagrania 39.48 – 40.55). Tym razem można było zobaczyć okolice wieży widokowej i samą wieżę, do której trafił Oliwier, poszukując zasięgu w telefonie.
Choć „występ” Krasnobrodu w „The Voice Kids”, nie był muzyczny (wśród uczestników nie było naszego reprezentanta), to dla widzów, którzy mieszkają w Krasnobrodzie lub pochodzą z naszej miejscowości i okolic, to była duża i miła niespodzianka, a dla samego Krasnobrodu niecodzienna promocja.
W programie pokazany był również Zamość, z którego pochodzi jedna z uczestniczek programu – Zuzia Zięba (czas nagrania 16.56 – 24.52). Gratulujemy jej występu, gdyż swoim śpiewem zachwyciła Tomsona i Barona z zespołu Afromental oraz Cleo. Ostatecznie zdecydowała dołączyć do drużyny Cleo, pod której okiem będzie doskonalić swoje umiejętności wokalne i prezentować je w kolejnym etapie show. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.
Tych, którzy nie oglądali tego odcinka, zapraszamy do obejrzenia go w Internecie – https://vod.tvp.pl/video/the-voice-kids,przesluchania-w-ciemno-odc-5,52614937.

The Voice Kids – to show, emitowany na antenie TVP 2, w którym występują utalentowane wokalnie dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Występy uczestników w czwartej edycji programu oceniają: Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Cleo.
Pierwszy etap, to „przesłuchania w ciemno”, w których biorą udział uczestnicy wyłonieni podczas pre-castingów. Na początku występu trenerzy odwróceni są tyłem do uczestników, a jeśli któryś z trenerów chce przyjąć uczestnika do siebie, odwraca się do niego i śpiewający automatycznie trafia do jego drużyny. Jeżeli odwróci się więcej niż jeden trener, wokalista wybiera trenera, z którym będzie chciał pracować. Etap przesłuchań kończy się skompletowaniem 18-osobowej drużyny przez każdego z trenerów.
Kolejne etapy to „bitwy” i „sing off”, a potem finał. Do ścisłego finału przechodzi po 1 osobie od każdego trenera. Spośród tych 3 osób zwycięzcę wybierają telewidzowie poprzez głosowanie SMS-owe. Nagrodą główną w programie jest możliwość wydania singla oraz stypendium w wysokości 50 000 zł.
Show prowadzą Tomasz Kammel i Ida Nowakowska

Możesz również polubić…

Skip to content