105 KM w 105 ROCZNICĘ ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

       105 km w 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W taki sposób grupa  mieszkańców naszego miasta – pasjonatów biegania postanowiła uczcić to wydarzenie. Cel został zrealizowany w prawie 150 % gdyż w sumie pokonali 150 km.

             Do tego sukcesu przyczynili się Natalia Rzepecka, Krzysztof i Mikołaj Czapla, Wojciech  i Iwona Zdybel, Kamil i Agata Pióro oraz Tomasz Pawelec. Swoje kilometry dołożyli również najmłodsi: Szymon i Wojtek Pióro oraz Michalina i Wiktor Zdybel, którzy swoje dystanse pokonali wspierani przez rodziców.

           Wierzymy, że za rok, w kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, inicjatywa ta spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem i do wyzwania tego przystąpi więcej mieszkańców naszego miasta i gminy.

Możesz również polubić…

Skip to content