TEATR TO MY…

Projekt realizowany był od września 2014r. przy współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Miejscowości Zielone i Okolic „Ach Zielone”. Zajęcia programowe odbywały się zgodnie z harmonogramem, według którego w dniu 2 października 2014r. grupa projektowa uczestniczyła w wyjeździe do lubelskiego Teatru im. H.CH. Andersena, gdzie wzięła udział w spektaklu „Zły Pan” poprzedzonym aktywizującą lekcją teatralną dotyczącą treści przed-stawienia, którego tematem jest prze-moc w rodzinie. Trudna i poruszająca ważne kwestie sztuka oparta jest na książce norweskiej autorki Gro Dahle o tym samym tytule.
Ponadto uczestnicy projektu mieli możliwość zapoznania się z pracą lalkarza oraz różnymi rodzajami lalek wykorzystywanych w teatrze.
Kolejnym etapem działań programowych projektu „Teatr to my…” były warsztaty teatralne prowadzone przez Daniela Arbaczewskiego – aktora wyżej wspomnianego teatru.„
Projekt dofinansowany ze Środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich za pośrednictwem Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej”.
Projekt „Lubelskie Lokalnie Mikro-dotacje FIO” dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Partnerzy: Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Gmina Zwierzyniec oraz Apis S.A.M.K.

Możesz również polubić…

Skip to content