Ogólnopolska Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

słoneczkoKrasnobrodzki Dom Kultury informuje, że po raz kolejny podjął się organizacji  Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej  „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, którą 25 lat temu zainicjowała i prowadzi do chwili obecnej redaktor Ewa Dados z Radia Lubin. Akcja ma na celu pomoc dzieciom z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej.

W tym roku główna zbiórka darów odbędzie się w niedzielę 26 listopada. W ramach akcji zbierane są dary rzeczowe takie jak: artykuły spożywcze, słodycze, środki czystości, zabawki, książki, artykuły szkolne. Nie zbiera się pieniędzy.
Podczas krasnobrodzkiej akcji, wolontariusze (osoby dorosłe) wraz z przyjaciółmi akcji (wolontariusze niepełnoletni) będą oczekiwali na darczyńców w sklepach w Krasnobrodzie (w godz. 9.00 – 14.00), przy kaplicy w Kaczórkach (w godz. 9.30-11.20), a także w Krasnobrodzkim Domu Kultury od godz. 14.00.
Zbiórce darów w Krasnobrodzkim Domu Kultury będzie towarzyszył koncert, na który biletem wstępu są słodycze. Koncert rozpocznie się o godz. 15.00.
Szczegółowe informacje dotyczące zbiórki darów i koncertu już wkrótce będą podane na plakatach i w Internecie.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w Akcji i z góry serdecznie dziękujemy za każdy dar serca.

Możesz również polubić…

Skip to content