KONCERT KOLĘDOWO-JASEŁKOWY

W niedzielę 28 stycznia 2018r.w kościele pod wezwaniem św. Ducha w Krasnobrodzie, prawie 30 osobowy zespół Krasnobrodzki Gospel. Po raz pierwszy koncertując zaśpiewał piękne polskie kolędy. Swoim wystąpieniem zachęcił mieszkańców Krasnobrodu i nie tylko do sali widowiskowej KDK gdzie odbył się koncert kolędowo-jasełkowy, który swoją tradycją sięga już kilkanaście lat wstecz.
Jak co roku do wspólnego kolędowania zapraszali aktorzy, wokaliści i muzycy działający w domu kultury. W tym roku zaprosił również niespełna roczny zespół gospel działający w KDK pod przewodnictwem Pani Karoliny Piotrowskiej i Pana Grzegorza Głucha. Wśród solistów wystąpili: Karolina Piotrowska, Gabriela Dobek, Martyna Przytuła, Dominika Radlińska , w trio zaśpiewali Karolina Grodzka, Andrzej Ujma i Paweł Korga. Był to ich pierwszy występ w Krasnobrodzie. Z wielkim zaangażowaniem, profesjonalizmem i radością wprowadził nas w klimat Bożego Narodzenia i skutecznie zachęcił widownię do wspólnego kolędowania.
Swoją radością śpiewania zyskuje sobie coraz większe grono fanów. Uczestnicy koncertu nagrodzili wszystkich wielkimi brawami.

Film z dnia 28 stycznia 2018r.

Możesz również polubić…

Skip to content