VI KONKURS RECYTATORSKO-PLASTYCZNY „ Wiosenne spotkania z Niepodległą”

Wyniki plastyczny plakat A3We wtorek 13 marca 2018r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbędzie się VI KONKURS RECYTATORSKO-PLASTYCZNY „ Wiosenne spotkania z … ” , którego głównym celem jest popularyzacja literatury.
W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, rok 2018 ogłoszono Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.
W nawiązaniu do tego, myślą przewodnią tegorocznych zmagań recytatorsko – plastycznych jest hasło: „ WIOSENNE SPOTKANIA Z NIEPODLEGŁĄ”.

W tym dniu o godz. 10.00 będzie miało miejsce również podsumowanie plastycznej części tego konkursu, otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom, zaś o 10.30 swoją rywalizację rozpoczną recytatorzy.
Cześć plastyczna konkursu została rozstrzygnięta 6 marca. Komisja w składzie:

Przewodniczący – Janusz Oś – zastępca burmistrza Krasnobrodu
Członkowie:
1. Urszula Kawa – instruktor plastyki – Warsztat Terapii Zajęciowej w Dominikanówce
2. Anna Gęśla –instruktor plastyki – Warsztat Terapii Zajęciowej w Dominikanówce
3. Marzena Mazurek – instruktor ds. plastyki – Krasnobrodzki Dom Kultury dokonała oceny 97 prac plastycznych zgłoszonych do konkursu, ustalając następujący werdykt:

Kategoria I (kl. I-III)

I MIEJSCE – Aleksandra Żmuda – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach
II MIEJSCE – Natalia Bielak – Szkoła Podstawowa w Szewni Górnej
III MIEJSCE – ex aequo – Katarzyna Szkałuba – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach
– Natasza Klejny – Zespół Szkół w Krasnobrodzie

 

Wyróżnienia:
Martyna Bełz – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Jagoda Skiba – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Bartosz Smoluch – Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim
Lena Lewusz – Szkoła Podstawowa w Szewni Górnej

 

Kategoria II (kl. IV –VI)

I MIEJSCE – Klaudia Furmanek – Szkoła Podstawowa w Wysokiem
II MIEJSCE – Jakub Skiba – Szkoła Podstawowa w Szewni Górnej
III MIEJSCE – Julia Garbula – Zespół Szkół w Krasnobrodzie

 

Wyróżnienia:
Aleksandra Bednarz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczebrzeszynie
Wiktoria Kurantowicz – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Bartłomiej Michel – Szkoła Podstawowa w Wysokiem

 

Kategoria III (kl. VII i Gimnazjum)

I MIEJSCE – Karolina Oleszczak – Szkoła Podstawowa w Suchowoli
II MIEJSCE – Mateusz Teterycz – Szkoła Podstawowa w Suchowoli
III MIEJSCE – Alicja Gil – Szkoła Podstawowa w Wysokiem

 

Wyróżnienie :
Katarzyna Koczot – Szkoła Podstawowa w Wysokiem
Julia Burcon – Szkoła Podstawowa w Wysokiem
Maria Świst – Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie

Może Ci się również spodoba

Skip to content