KRASNOBRODZKI GOSPEL ŚPIEWA DLA NIEPODLEGŁEJ

W roku 2018 mija 15 lat od pierwszej imprezy organizowanej w Krasnobrodzie na początku maja, podczas tzw. długiego weekendu majowego, którą nazwano i przez kolejne lata organizowano pod nazwą „Majówka Roztoczańska”.
XV edycja tego wydarzenia, która odbyła się w dniach 1-3 maja 2018 roku w Krasnobrodzie nawiązywała do przypadającej w tym roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku tym jej nazwa została nieco zmieniona – była to „XV Majówka Roztoczańska z Niepodległą”.
Program tej Majówki był też inny niż w dotychczas organizowanych edycjach. Dominowały w nim wydarzenia o charakterze rekreacyjnym oraz o treściach patriotycznych, ale nie zabrakło też zabawy i muzyki.
W dniu 3 maja jednym z punktów programu był ,,Festyn z Niepodległą , w którym wśród wielu wykonawców muzycznych wystąpił zespół Krasnobrodzki Gospel. Solowe partie zaśpiewali: Karolina Piotrowska, Joanna Droździel, Maja Rębisz, Gabriela Dobek i Dominika Radlińska. Wraz z chórem wykonali utwory o treściach patriotycznych jak również niosących nadzieję i radość z życia w wolnej Polsce.

Koncert w dniu 3 maja 2018

Możesz również polubić…

Skip to content