„Lato w Spotkaniach Kultur” dla dorosłych

Plakat Akcja lato w CSK dorośli wwwAkcji „Lato w Spotkaniach Kultur” skierowana jest do dwóch grup odbiorców – do dzieci i do osób dorosłych. Dzieci udały się do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w dniu 4 lipca na spektakl ,,Proszę Słonia” oraz widowisko muzyczne ,,Bajkowo i filmowo”.
Natomiast osoby dorosłe zostały zaproszone przez Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego, Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Grabczuk i Dyrektora Centrum Spotkania Kultury w Lublinie Piotra Franaszka na dzień 6 lipca.

W tym dniu w sali operowej CSK odbędzie się gala operetkowa pod nazwą ,,Trzech Tenorów i Ona Jedna”, podczas której przedstawiony zostanie zestaw najsłynniejszych arii operetkowych oraz pieśni neapolitańskich takich kompozytorów jak: Strauss, Kalman, Lehar, Offenbach.
Korzystając z zaproszenia organizatorów, w tym dniu do CSK uda się 50-osobowa grupa składająca się z członków zespołów działających w Krasnobrodzkim Domu Kultury, przedstawicieli stowarzyszeń oraz pracowników KDK.
Uczestnicy wyjazdu będą mieli okazję spotkać się z władzami województwa oraz CSK podczas oficjalnego przywitania gości, którego dokonają Marszałek Województwa Lubelskiego i Dyrektor CSK.
Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny – bilety zapewnił Zarząd Województwa Lubelskiego oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a transport burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal i Krasnobrodzki Dom Kultury.
Wyjazd to forma podziękowania dla osób zaangażowanych w działalność na rzecz lokalnej społeczności.

Program

Możesz również polubić…

Skip to content