XX Jubileuszowy Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu

DSC 3040Sześć zespołów z Lublina, Majdanu Górnego, Włodawy i Zamościa rywalizowało w tegorocznym Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu. Zawody, które odbyły się w sobotę 25 sierpnia nad miejscowym zalewem, wygrała para z Lublina, a na kolejnych stopniach podium znaleźli się rywale z Zamościa i kolejna ekipa ze stolicy regionu.Główne trofeum

zdobyli Michał Piłat i Jarosław Rarak, na drugim miejscu rywalizację zakończyli Jakub Demski i Sławomir Zgnilec z Zamościa, a trzecie zajęli – Gabriel Wlaź i Adam Oleniczek z Lublina.

Organizatorzy, uczestnicy i kibice sobotniego turnieju podkreślili, że były to być może pierwsze w historii mecze, które siatkarze rozgrywali… w koszulkach. W przeciwieństwie do ubiegłorocznych zmagań, tym razem nie było upalnie, ale na tyle słonecznie i ciepło, że po emocjach sportowych znalazła się pokaźna grupa amatorów plażowania, a nawet kąpieli w krasnobrodzkim zalewie.

Turniej na plaży zorganizowały Krasnobrodzki Dom Kultury i Urząd Miejski w Krasnobrodzie, a zawody sędziował Adam Gaca, który razem z burmistrzem Kazimierzem Misztalem wręczyli drużynom puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy.

                                                                                                                                                                                                         ias24.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content