DNI KRASNOBRODU

bener Dni Krasnobrodu 2019Burmistrz Krasnobrodu i Krasnobrodzki Dom Kultury serdecznie zapraszają na „Dni Krasnobrodu”, które odbędą się w dniach 19-21 lipca 2019r.
Rozpoczną się one w piątek o godz. 18.00 w Krasnobrodzkim Domu Kultury wernisażem wystawy malarstwa Marka Rzeźniaka pt. „Metafizyka pejzażu”.
Program drugiego dnia (sobota 20 lipca) rozpocznie się o godz. 6.00 od Otwartych Zawodów Wędkarskich o Puchar Burmistrza Krasnobrodu, które odbędą się nad krasnobrodzkim zalewem.
Popołudniowa, festynowa część sobotniego programu, rozpocznie się o godz. 17.30 programem dla dzieci i będzie realizowana na terenie rekreacyjnym obok zalewu przy ulicy Partyzantów. Dalsza część to koncerty w wykonaniu zespołów „Yago”, „Looks” oraz gwiazdy wieczoru – zespołu „JORRGUS”. Sobotni program zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Niedziela 21.07.2019 r. rozpocznie się tradycyjnie od Przeglądu Orkiestr Dętych. Trzydziesta dziewiąta edycja tego wydarzenia odbędzie się pod Honorowym Patronatem Starosty Zamojskiego Stanisława Grześko.
Orkiestry zbiorą się w na Placu Siekluckiego w centrum Krasnobrodu, a następnie przejdą teren przy ul. Partyzantów – miejsce przeglądu i tam wspólne odegrają dwa utwory”, a następnie będą koncertowały. Przegląd zakończy się wręczeniem dyplomów, pucharów i nagród.
W tym roku, w ramach niedzielnego programu zaplanowano również Jarmark Krasnobrodzki, który tak jak i przegląd orkiestr rozpocznie się o godz. 14.00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Partyzantów. Zamiarem organizatorów jarmarku jest promowanie zdrowia i zdrowego trybu życia, a także lokalnych producentów zdrowej żywności, produktów lokalnych, rękodzieła i twórców ludowych. Zgłoszenia do udziału w jarmarku przyjmuje Krasnobrodzki Dom Kultury.

Natomiast w Krasnobrodzkim Domu Kultury o godz. 18.00 odbędzie się promocja książki Mieczysława Kościńskiego pt. „Zachować od zapomnienia”.
Niedzielny wieczór zdominuje muzyka. Jako pierwszy wystąpi zespół „Krasnobrodzki Gospel”, nastęnie gwiazda wieczoru – Zespół „POWER PLAY”, a po nim Zespół „Malibu”. Podobnie jak w sobotę niedzielny program zakończy dyskoteka pod gwiazdami.
Podczas imprezy będzie też stoisko Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zamościu z konkursami i poradami promującymi zdrowy tryb życia, pokazami i ćwiczeniami z wykorzystanie narko- i alkogogli (20.07.2019r.), a także zjeżdżalnie dla dzieci, piknikowa gastronomia. W Ramach Dni Krasnobrodu odbędzie się również „Festiwal Pierogów”, którego organizatorem jest „Gościniec Celina”. Szczegóły w załączniku.

Impreza organizowana jest przy wsparciu partenrów, którymi są: Starostwo Powiatowe w Zamościu oraz Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie. Sponsorem głównym, tak jak i w ubiegłym roku jest firma NATIVIANA ROZTOCZE Sp. z o.o.
Szczegółowy program „Dni Krasnobrodu” podany będzie na plakatach i w Internecie. W imieniu organizatorów już teraz zapraszam do udziału w tym wydarzeniu.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                  M. Czapla

Festiwal pierogów

Regulamin zawodów wędkarskich 2019

Regulamin Jarmarku Krasnobrodzkiego

Karta zgłoszenia- Jarmark Krasnobrodzki

 

Możesz również polubić…

Skip to content