Piknik Rybacki – podpisanie umowy

Piknik Rybacki 2020Z przyjemnością informujemy, że w dniu 11.10.2019 r. pani Mariola Czapla -Dyrektor Krasnobrodzkiego Dom Kultury podpisała umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego na realizację projektu pn. „Krasnobrodzki Piknik Rybacki”!
Termin realizacji pikniku to maj 2020 r.

Wartość projektu 20.100,00 zł.
Krasnobrodzki Dom Kultury przy współpracy z Gminą Krasnobród w maju 2019 r. złożył wniosek do Zarządu Stowarzyszenia Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Roztocze”, realizującego Lokalną Strategię Rozwoju finansowaną ze środków Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014 – 2020.
W ramach realizacji zadania planowana jest organizacja Pikniku rybackiego w miejscowości Krasnobród, na terenie basenów nad zalewem.
Będzie to wydarzenie o charakterze otwartym, z wolnym wstępem, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy obszaru objętego LSR. W ramach przedsięwzięcia planowane jest zorganizowanie konkursu kulinarnego, zawodów wędkarskich, organizacja stoisk regionalnych.
Planowane działania i atrakcje będą skupiały się wokół realizacji działań na rzecz zachowania tradycji lokalnych (szczególnie tradycji związanych z rybactwem).
Podczas trwania konkursu wędkarskiego prowadzone będą równolegle animacje i zabawy dla najmłodszych uczestników zadania, konkurs kulinarny oraz pokaz kulinarny i poczęstunek, tak aby w przedsięwzięciu mogły wziąć udział całe rodziny.

Może Ci się również spodoba

Skip to content