Zapraszamy do promowania Miasta i Gminy Krasnobród podczas 78. Tour de Pologne

Przed nami wielka międzynarodowa impreza sportowa – 78. TOUR DE POLOGNE. To szczególne dla nas wydarzenie, bo trasa tego prestiżowego wyścigu kolarskiego będzie prowadziła przez województwo lubelskie i przez teren Miasta i Gminy Krasnobród.
W gminie Krasnobród będziemy gościli uczestników i organizatorów tego wydarzenia we wtorek 10 sierpnia 2021 roku. Kolarze przejadą przez nasze miasto i miejscowości naszej gminy (Hutków, Majdan Wielki, Wólkę Husińską) pokonując drugi etap (200,8 km) tego kolarskiego wyścigu, który prowadzi z Zamościa do Przemyśla.
Warto też dodać, że w Krasnobrodzie będzie miała miejsce LOTNA PREMIA LOTTO, a w Wólce Husińskiej PREMIA GÓRSKA III kategorii.

  1. TOUR DE POLOGNE będzie transmitowany na cały świat. Warto więc pomyśleć, aby jak najlepiej zaprezentować się podczas tego wydarzenia. W związku z tym, zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Krasnobród, stowarzyszeń, KGW i innych grup nieformalnych o promocję naszego miasta i gminy podczas drugiego etapu 78. TOUR DE POLOGNE.
    Chodzi o wykonanie pomysłowych, nawiązujących do naszego regionu i tradycji, ale też i samego wyścigu kolarskiego form przestrzennych, które będą widoczne dla organizatorów i uczestników tego wydarzenia, ale również dla kamer telewizyjnych.
    Za najlepszą, najciekawiej zrealizowaną formę promocji przewidziana jest nagroda finansowa ufundowana przez Grupę Radnych Rady Miejskiej w Krasnobrodzie.
    O wyborze nagrodzonej formy promocji zdecydują fundatorzy nagrody.
    Zgłoszenia przyjmowane są w Krasnobrodzkim Domu Kultury: tel. 84 660 71 17, e-mail: kontakt@kultura.krasnobrod.pl.

Grupa Radnych
Rady Miejskiej w Krasnobrodzie

Możesz również polubić…

Skip to content