KRASNOBRODZKIE FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Spotkanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!
DZIĘKUJEMY!
Otrzymaliśmy masę pozytywnej energii od ludzi aktywnych, zaangażowanych, otwartych i chętnych do działania!
Forum zebrało przedstawicieli 20 organizacji z ternu Gminy Krasnobród. Kilkuosobowe reprezentacje organizacji przybyły w imieniu ponad 500 członków. Koła gospodyń, stowarzyszenia, kluby sportowe, spółdzielnie, pełen wachlarz ekonomii społecznej.
Spotkanie otworzył – Burmistrz Krasnobrodu – Kazimierz Misztal, a forum znakomicie poprowadziła Małgorzata Misztal – Wiceprezes Maestrii.
Następnie głos zabrali nasi wspaniali prelegenci, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, przekazując cenne rady wszystkich zgromadzonym.
DZIĘKUJEMY!
Głos zabrały wszystkie organizacje, przedstawiając swoje działania z roku 2022 i nie tylko, historię organizacji, ale przede wszystkim plany i potrzeby na przyszłość.
Ogrom zrealizowanych działań budzi nasz podziw, a plany na przyszłość napawają optymizmem.
Jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, wiele do usprawnienia, masa projektów do zrealizowania, a ale takie spotkania jak to pokazują, że jesteśmy na właściwej drodze, a w Gminie Krasnobród działają dobrzy ludzie!
DZIĘKUJEMY!
Podziękowania dla gospodarza obiektu i współorganizatora – Krasnobrodzkiego Domu Kultury – p. Marioli Czapli.
Wspaniali ludzie, cenny rady, integracja, rozmowy, pochwalenie się zrealizowanymi działaniami, wzajemne wysłuchanie, zrozumienie potrzeb… tak w dużym skrócie można podsumować to spotkanie!
I tak jak już zapowiedzieliśmy wczoraj na czele z p. Burmistrzem – już dziś zapraszamy za rok!
DZIĘKUJĘ w szczególności członkom stowarzyszenia Maestria za pomoc organizacyjną: Katarzyna Działa, Małgorzata Misztal, Dorota Sikora!

Małgorzata Miecznik – Prezes Maestria – edukacja i rozwój

Projekt pn. „Krasnobrodzkie Forum Organizacji Pozarządowych” realizowany przez Stowarzyszenie Maestria-Edukacja i Rozwój. Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Nasze Roztocze”.

Galeria

Może Ci się również spodoba

Skip to content