„BABINIEC” NA DESKACH ZAMOJSKIEGO DOMU KULTURY

W tegorocznych Zamojskich Premierach Teatralnych, które miały miejsce 27 marca swój udział zaznaczył duet krasnobrodzkiej grupy teatralnej „Babiniec”- Kinga Pasieczna i Weronika Roczkowska, który wziął udział w konkursowych zmaganiach amatorskich zespołów teatralnych.
Zamojskie Premiery Teatralne są bowiem konkursowym przeglądem grup działających w Zamościu i powiecie zamojskim. Mogą w nim uczestniczyć zespoły szkolne, studenckie i inne działające w stowarzyszeniach. Nie ma ograniczeń wiekowych ani repertuarowych. Jest też dowolność w wyborze formy.
Wydarzenie to stwarza możliwość prezentacji spektakli na scenie Zamojskiego Domu Kultury i jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń a Jurorzy Premier udzielając konsultacji służą swoją wiedzą i doświadczeniem.
Najlepsze zespoły dostają nominacje i biorą udział w Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie.
Niestety w tym roku takiej nominacji nie dostaliśmy ale….cieszymy się bardzo z wyróżnienia, które otrzymaliśmy i udziału w tym wydarzeniu, ponieważ była to ogromna przyjemność móc wystąpić na dużej scenie i zmierzyć się w teatralnej rywalizacji z pozostałymi grupami. Występ w Zamojskim Domu Kultury potraktujemy jako rozgrzewkę przed kolejnymi wyzwaniami.

Możesz również polubić…

Skip to content