LETNIE KINO PLENEROWE W KRASNOBRODZIE

Organizator – Krasnobrodzki Dom Kultury i sponsor – Rodowita z Roztocza, zapraszają na pierwszą projekcję Kina pod Gwiazdami w Krasnobrodzie, która odbędzie się w wyznaczonej strefie na terenie rekreacyjnym przy ulicy Partyzantów 4 lipca o godz. 21.30.
W związku z reżimem sanitarnym i wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa obowiązującymi podczas realizacji pokazów kina plenerowego w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, projekcje odbywać się będą zgodnie z Regulamin, który opracowany został w trosce o bezpieczeństwo i zapewnienie odpowiedniego komfortu widzom i pracownikom. W związku z wyżej opisanymi regulacjami ilość widzów na seansie jest ograniczona.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i zastosowanie się do jego wskazań (udział w projekcjach Kina Plenerowego jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu).

Zapraszamy na kolejne pokazy, zaplanowane na 11 lipca oraz 1 i 15 sierpnia – 11 lipca wyświetlony zostanie film pt. „Przepis na miłość”

Może Ci się również spodoba

Skip to content