Krasnobrodzkie kino plenerowe „za półmetkiem”

Trzy z czterech zaplanowanych podczas wakacji seansów filmowych w ramach „Letniego plenerowego kina w Krasnobrodzie 2020” już za nami.

Trzeci seans odbył się w sobotę 1 sierpnia. Wyświetlono film pt. „Wszystko albo nic” – komedię romantyczną produkcji czesko-polsko-słowackiej. Film obejrzało wielu widzów, którzy przybyli na terenie rekreacyjnym przy ulicy Partyzantów, który wybrano na lokalizację kina plenerowego.

Ku zadowoleniu organizatorów dopisali nie tylko widzowie, ale też i pogoda, która niestety nie była sprzyjająca podczas wcześniejszych projekcji. Pierwsza projekcja w dniu 4 lipca (film pt. „Ocean’s 8” – komedia kryminalna produkcji USA) odbyła się przy dosyć niskiej, jak na tę porę roku temperaturze. Druga, w dniu 11 lipca, niestety nie była plenerową, gdyż ze względu na warunki atmosferyczne (niska temperatura i deszcz) została przeniesiona do sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury. Tym razem wyświetlony był film pt. „Przepis na miłość” – komedia romantyczna prod. Belgia/Francja.

Serdecznie zapraszamy na ostatnią projekcję, która odbędzie się w sobotę 15 sierpnia 2020 roku. Będzie można zobaczyć film pt. „Green Book” – dramat/komedia prod. USA. Początek seansu godz. 20.30. Mamy nadzieję, że pogoda będzie sprzyjająca i pozwoli na realizację projekcji w plenerze, tj. na terenie rekreacyjnym przy ulicy Partyzantów. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Wszystkie projekcje realizowane są zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa obowiązującymi podczas realizacji pokazów kina plenerowego w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce (m.in.: mierzenie temperatury ciała, zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, ograniczona liczna miejsc).

Organizatorami „Letniego kina plenerowego w Krasnobrodzie” są Krasnobrodzki Dom Kultury i Burmistrz Krasnobrodu. Projekcje filmowe są realizowane przy wsparciu finansowym sponsora – firmy „Rodowita z Roztocza”, któremu serdecznie za to dziękujemy.

A tak było 1 sierpnia:

Możesz również polubić…

Skip to content