Budynek KDK w nowej odsłonie

Na początku listopada zakończyły się prace związane z myciem i malowaniem elewacji budynku KDK. We wnękach okiennych zamontowane zostały też kolce, zabezpieczające przed jaskółkami, które robiły tam gniazda i brudziły elewację. Prace wykonała firma Lift Zam Grzegorz Pieczykolan z miejscowości Sady.
Ponadto uzupełnione zostały ubytki w podmurówce i pomalowano ją. Pomalowane zostały też drzwi wejściowe do budynku KDK od strony ulicy Mickiewicza oraz drzwi do biblioteki. Prace te zostały wykonane przez KDK przy współpracy z Urzędem Miejskim w Krasnobrodzie, który oddelegował swojego pracownika do realizacji tych prac.
W ramach kontynuacji działań związanych z poprawą estetyki budynku KDK, po myciu i malowaniu elewacji przyszedł czas na wykonanie oznakowania informacyjnego budynku KDK.
Na największej ścianie frontowej, w miejscu gdzie wcześniej znajdował się herb Krasnobrodu i napis „Krasnobród” (zniszczone przez upływ czasu), został umieszczony napis z nazwą instytucji – Krasnobrodzki Domu Kultury oraz logo KDK. Prace wykonała firma Design Studio Paulina Jaguś z Tomaszowa Lubelskiego.
Planowane jest też wykonanie nowego napisu nad wejściem do budynku oraz umieszczenie wyświetlacza ledowego, na którym będą wyświetlane informacje o wydarzeniach organizowanych przez KDK.

Możesz również polubić…

Skip to content