Coroczne spotkanie organizacji pozarządowych z terenu gminy Krasnobród

2 lutego w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyło się coroczne spotkanie organizacji pozarządowych z terenu gminy Krasnobród.
W spotkaniu z przedstawicielami stowarzyszeń uczestniczyli Burmistrz Krasnobrodu-Kazimierz Misztal, Zastępca Burmistrza -Janusz Oś oraz gospodarz obiektu Dyrektor KDK -Mariola Czapla.
Na wstępie pan Burmistrz przywitał serdecznie zgromadzone delegacje oraz podziękował organizacjom za owocną współpracę i działania na rzecz dobra całej gminy. Następnie głos zabrała pani Dyrektor-Mariola Czapla, która także podziękowała organizacjom za wspólnie zrealizowane wydarzenia w roku 2019 oraz także zadeklarowała pomoc w przyszłych działaniach organizacji.
Na spotkanie przybyły reprezentacje 11 organizacji z terenu gminy Krasnobród, które podzieliły się z zebranymi swoimi ubiegłorocznymi osiągnięciami i zrealizowanymi działaniami.
Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.
Ze strony Urzędu Miejskiego w Krasnobrodzie, dziękujemy organizacjom za współpracę w roku 2019 r. Wiele działań nie byłoby możliwych do realizacji bez udziału przedstawicieli organizacji.
DZIĘKUJEMY za wasze serce, prace i czas poświęcony na rzecz wspólnego dobra!
Mamy nadzieję, że wiele naszych wspólnych planów zostanie zrealizowanych w roku 2020!

Galeria

Może Ci się również spodoba

Skip to content