Letnie kino plenerowe w Krasnobrodzie na finiszu

„Letnie kino plenerowe 2020 w Krasnobrodzie” zakończyło swoją działalność. Ostatni z 4 seansów odbył się w sobotę 15 sierpnia. Widzowie, którzy licznie zgromadzili się na terenie rekreacyjnym przy ulicy Partyzantów, położonym w sąsiedztwie zalewu, obejrzeli film pt. „Green Book” – dramat/komedia prod. USA.
Wcześniejsze projekcje odbyły się w dniach: 4 lipca – film pt. „Ocean’s 8” (komedia kryminalna produkcji USA), 11 lipca – film pt. „Przepis na miłość” (komedia romantyczna prod. Belgia/Francja) i 1 sierpnia – film pt. „Wszystko albo nic” (komedia romantyczna produkcji czesko-polsko-słowackiej).
Nie wszystko udało się zrealizować zgodnie z planem. Ze względu na pogodę (niska temperatura i opady deszczu) druga projekcja, zamiast w plenerze odbyła się w sali widowiskowej KDK.
Wszystkie projekcje realizowane były zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa obowiązującymi podczas realizacji pokazów kina plenerowego w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce (m.in.: mierzenie temperatury ciała, zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, ograniczona liczba miejsc).
Oferta kulturalna w postaci „Letniego kina plenerowego” została przygotowana i zrealizowana z myślą o mieszkańcach miasta i gminy Krasnobród oraz turystach, którzy tak licznie odpoczywają w naszym mieście. Szkoda tylko, że tak niewielu mieszkańców Krasnobrodu i gminy skorzystało z tej propozycji.
Organizatorami kina plenerowego byli Krasnobrodzki Dom Kultury i Burmistrz Krasnobrodu. Sponsorem tego wydarzenia była firma „Rodowita z Roztocza”. Naszemu Sponsorowi składamy serdeczne podziękowanie.
Dziękujemy również wszystkim widzom za wspólnie spędzony czas.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *